Nová verze čtečky Kindle podporuje Bluetooth audio

Tablety |

Nová verze čtečky Amazon Kindle pro entry-level část trhu je lehčí a tenčí než předchozí model. K dostání bude za cca 2000 korun již od července.

Nová verze čtečky Kindle podporuje Bluetooth audioNová verze čtečky Amazon Kindle pro entry-level část trhu je lehčí a tenčí než předchozí model. K dostání bude za cca 2000 korun již od července.

Nová verze oblíbené čtečky má jen necelý jeden centimetr na tloušťku, k dostání bude v černé a bílé barvě. Je také o 16 % procent lehčí než ta předchozí, což je také dobrá zpráva. Amazon nabízí 4 GB vnitřní paměti, což by mělo stačit na cca 1000 elektronických knih. Nově podporuje tato nejlevnější čtečka od Amazonu také Bluetooth audio.

Můžete tak čtečku spárovat s bluetooth sluchátky nebo reproduktorem a využívat funkci Amazon VoiceView, která umí předčítat nahlas obsah knih, ale také menu na obrazovce. Čtečka ovšem není podsvícená a má základní rozlišení. Výhodou je, že displej se nebude lesknout ani na přímém slunci. Pokud chcete o něco lepší čtečku, můžete zkusit například Amazon Paperwhite, která je o tisícovku dražší.Úvodní foto: AmazonKomentáře