Novinky od společnosti Fujitsu

Tablety |

Fujitsu rozhodně nezahálí. Před pár dny představila tahle společnost 6 nových počítačů a tabletů. Jedná se hlavně o mobilní zařízení, zajímavý je tablet Arrows Tab Q507/PSP s desetipalcovým displejem, vybavený biometrickou autentizací.

Novinky od společnosti FujitsuFujitsu rozhodně nezahálí. Před pár dny představila tahle společnost 6 nových počítačů a tabletů. Jedná se hlavně o mobilní zařízení, zajímavý je tablet Arrows Tab Q507/PSP s desetipalcovým displejem, vybavený biometrickou autentizací.

Jedná se o vůbec první tablet na světě, který je touto technologií vybaven. Jedná se o kompaktní a lehký tablet, který je orientován na bezpečnost. Speciální biometrická čtečka rozezná rozložení cév ve vaší dlani. Technologii vyvinuly společnosti Fujitstu Limited a Fujitsu Laboratories.

Tablet odolá vodě a prachu, takže se hodí do náročnějších prostředí. Mezi další novinky patří desktopy Esprimo s procesory Intel Core 7. generace, noteboky Lifebook či pracovní stanice Celsius se 17palcovým displejem s Full HD rozlišením. Další novinkou je Fujitsu Futro MU937, notebook, který se honosí titulem nejlehčího zařízení ve své třídě. Nabízí displej o velikosti 13,3 palců a tloušťku 15 mm. Váží 799 gramů a stát bude 1500 dolarů.Úvodní foto: FujitsuKomentáře