Nový Asus Transformer Pad TF701T s Androidem

Tablety |

Asus uvedl na český trh Transformer Pad TF701T, novou generaci 10” tabletu s Androidem a odnímatelnou klávesnicí, která obsahuje vlastní baterii prodlužující výdrž zařízení až na 17 hodin. Tablet zaujme především kovovým zpracováním, IPS displejem s rozlišením 2560 x 1600 bodů a v neposlední řadě i čtyřjádrovým procesorem Nvidia Tegra 4.

Nový Asus Transformer Pad TF701T s AndroidemAsus uvedl na český trh Transformer Pad TF701T, novou generaci 10” tabletu s Androidem a odnímatelnou klávesnicí, která obsahuje vlastní baterii prodlužující výdrž zařízení až na 17 hodin. Tablet zaujme především kovovým zpracováním, IPS displejem s rozlišením 2560 x 1600 bodů a v neposlední řadě i čtyřjádrovým procesorem Nvidia Tegra 4.

Novou generaci tabletu Transformer Pad charakterizují kovová záda a tenké tělo měřící 8,9 mm. O výkon 585 gramů vážícího zařízení se stará čtyřjádrový procesor Nvidia Tegra 4. Úsporný displej IGZO-TFT dokáže reprodukovat široký barevný gamut, zatímco použitý panel technologie IPS věrně zobrazuje barvy, nabízí široké pozorovací úhly a dobrou viditelnost i na přímém světle.

Asus Transformer Pad TF701TBezdrátová technologie Miracast dokáže streamovat video z tabletu prostřednictvím Wi-Fi do TV s vysokým rozlišením. Pomocí klasického HDMI připojení lze pak zobrazit obsah tabletu dokonce v rozlišení 4K na Ultra HD obrazovce.

Tablet je vybaven předním 1,2megapixelovým fotoaparátem určeným primárně pro videohovory. Kromě toho disponuje i zadní 5megapixelovou kamerou, která zvládne pořizovat snímky a zároveň natáčet videa v rozlišení 1080p Full HD.

Nový Transformer Pad nabídne podobně jako jeho předchůdci mobilní dokovací klávesnici s vestavěnou baterií, takže výdrž tabletu povyskočí až na 17 hodin provozu bez nabíjení. Díky dokovací klávesnici se dá zařízení využívat i jako notebook s Androidem. Plnohodnotná klávesnice s velkým multidotykovým touchpadem a předinstalovaná aplikace Polaris Office umožní práci s dokumenty kompatibilními s kancelářskou sadou Microsoft Office. 

Dok je vybaven také portem USB 3.0 a slotem na SDXC karty, jenž doplňuje další slot na microSDXC karty obsažený přímo v tabletové části zařízení.

Novinka se prodává včetně dokovací klávesnice za 12 990 Kč s DPH.Úvodní foto: AsusKomentáře