Nový Google Nexus 10: Informace unikají na Play Store

Tablety |

Na stránkách Google Play Store se na malou chvíli objevily specifikace a fotky druhé generace tabletu Google Nexus 10. Buď se jednalo o chybu nebo o dobře provedený leak. Informace jsou totiž zase pryč a po tabletu tam není ani památky.

Nový Google Nexus 10: Informace unikají na Play StoreNa stránkách Google Play Store se na malou chvíli objevily specifikace a fotky druhé generace tabletu Google Nexus 10. Buď se jednalo o chybu nebo o dobře provedený leak. Informace jsou totiž zase pryč a po tabletu tam není ani památky.

Nový Nexus 10 by měl být vybaven desetipalcovým displejem s rozlišením 2560 x 1600 pixelů s ochranným sklem Gorilla Glass 3 navrchu. Uvnitř potepe čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 a dokonce 3 GB operační paměti RAM. Lepší bude také zadní kamera a sice půjde o senzor s rozlišením 8 megapixelů. Přední kamera disponuje senzorem o rozlišení 2,1.
Tablet udržuje při životě velká baterie s kapacitou 9500 mAh. Celkově bude nový Nexus 10 se svými 584 gramy lehčí a se 7,9 mm dokonce tenčí, než jeho předchůdce. Vzhledem k tomu, že se jedná o Nexus, tedy tablet přímo od společnosti Google, dá se očekávat, že operačním systémem bude Android 4.4 KitKat. Vzhledem k tomu, že informace pocházejí z nedávného krátkého úniku na Play Store, je třeba je brát trošku s nadhledem, na druhou stranu by specifikace klidně mohly být definitivní.Úvodní foto: Google, AsusKomentáře