Nový tablet Google Pixel možná již 4. října

Tablety |

Možná už víte, že si Google na 4. října naplánoval událost, na které plánuje představit telefony Pixel a možná i VR headset. Je dost možné, že nám tam ukáže také novy tablet.

Nový tablet Google Pixel možná již 4. říjnaMožná už víte, že si Google na 4. října naplánoval událost, na které plánuje představit telefony Pixel a možná i VR headset. Je dost možné, že nám tam ukáže také novy tablet.

Evan Blass před nějakou dobou tvrdil, že se Google chystá představit nový sedmipalcový tablet se 4 GB operační paměti. Výrobcem má být společnost Huawei. Po zprávách se potom slehla zem a Google už skoro tři roky nový tablet neukázal, tak je možné, že nyní nastal ten správný čas.

Nexus 9 nebyl z nějakého důvodu až tak oblíbený, trochu lépe na tom je Pixel C, ale ani ten neláme rekordy v prodejnosti. Novinka by mohla nabídnout sedmipalcový displej s Full HD rozlišením, 32 nebo 64 GB místa a procesor Snapdragon 820. Snad nebude chybět ani USB C, senzor otisků prstů a Android Nougat.Úvodní foto: GoogleKomentáře