Nvidia představuje tablet Tegra Note 7

Tablety |

O tabletu společnosti Nvidia jsme vás již několikrát informovali. Dnes nadešel okamžik pravdy, Nvidia konečně veřejnosti ukázala svůj tablet Tegra Note 7.

Nvidia představuje tablet Tegra Note 7O tabletu společnosti Nvidia jsme vás již několikrát informovali. Dnes nadešel okamžik pravdy, Nvidia konečně veřejnosti ukázala svůj tablet Tegra Note 7.

Zařízení pracuje s procesorem Nvidia Tegra 4. To je složeno ze čtyřjádrového procesoru Cortex A15 a grafického čipu GeForce GPU jehož počet jader se vyšplhal až na číslo 72. Tohle vypadá jako recept na vynikající herní zážitky. Nvidia k tabletu přikládá jako bonus také dotykové pero, které využívá technologii Nvidia DirectStylus a aplikace, pro které pero využijete. 

Zvukovou stránku tabletu má na starosti technologie Nvidia PureAudio. Obrazovka tabletu disponuje rozlišením 1280 x 800 pixelů a jedná se o HD IPS LCD panel. Zadní fotoaparát je vybaven senzorem s rozlišením 5 megapixelů, přední fotoaparát je základní, s VGA rozlišením. Nvidia dává do tabletu 16GB úložiště, pokud by to někomu bylo málo, je zde samozřejmě možnost využít micro SD kartu. Všechny zájemce jistě potěší, že tablet bude v prodeji s poslední verzí operačního systému Android, tedy verzí 4.4 KitKat.

Úvodní foto: NvidiaKomentáře