Nvidia Tegra Note je v prodeji za 200 dolarů

Tablety |

Nvidia dlouho připravovala vlastní tablet a její odpovědí je sedmipalcové zařízení s názvem Tegra Note. Uvnitř tepe procesor Nvidia Tegra 4 a operačním systémem je Android Jelly Bean.

Nvidia Tegra Note je v prodeji za 200 dolarůNvidia dlouho připravovala vlastní tablet a její odpovědí je sedmipalcové zařízení s názvem Tegra Note. Uvnitř tepe procesor Nvidia Tegra 4 a operačním systémem je Android Jelly Bean.

Možná, že z pohledu dnešních hype tabletů může vypadat Tegra Note trošku zastaralá, je pravdou, že Tegra 4 byla co do výkonu velmi rychle překonána, přesto se jedná o zajímavý tablet se zajímavou cenou. Za 200 dolarů je k mání sedmipalcový tablet s rozlišením 1280 x 800 pixelů se čtyřjádrovým procesorem ARM Cortex A15 a velmi dobrým grafickým čipem se 72 jádry.

Kromě toho je k dispozici 16 GB paměti, Wi-Fi, Bluetooth, GPS a také microSD pro rozšíření paměti. Jako bonus je součástí příslušenství dotykové pero a sada speciálních aplikací. Tegra Note umožňuje hraní her na velké obrazovce skrze HDMI výstup. Doufejme, že Tegra Note nebude jediným tabletem Nvidia. Snad bude počet zařízení postupně narůstat.Úvodní foto: NvidiaKomentáře