Nvidia Tegra Tab - FCC potvrzuje informace o tabletu Nvidia

Tablety |

Nvidia chystá kromě konzole Shield také vlastní tablet, o tom jsme vás již informovali. Za posledním únikem informací stojí FCC. Tablet byl totiž testován, jeho kódové označení je P1640 a uvnitř bije Nvidia Tegra 4.

Nvidia Tegra Tab - FCC potvrzuje informace o tabletu NvidiaNvidia chystá kromě konzole Shield také vlastní tablet, o tom jsme vás již informovali. Za posledním únikem informací stojí FCC. Tablet byl totiž testován, jeho kódové označení je P1640 a uvnitř bije Nvidia Tegra 4.

Zevrubné specifikace již známe. Půjde o sedmipalcový tablet s IPS displejem o rozlišení 1280 x 800 pixelů. Dotykové pero by mělo být součástí balení. Na výběr budou dvě variany s různými kapacitami baterií. Ta menší nabídne 3200 mAh, ta druhá 4100 mAh. Operačním systémem má být Android 4.2 Jelly Bean (doufáme, že s brzkým updatem na verzi 4.4 KitKat). Přední kamera nabídne HD rozlišení, ta zadní senzor s 5megapipxely.

Nvidia k tabletům nabídne speciální aplikace, které na plno využijí potenciál přibaleného dotykového pera. Zda bude tablet k dostání také u jiných prodejců pod odlišným jménem zatím není známo. První model tabletu držel v ruce ředitel společnosti Nvidia na konferenci před několika měsíci. Od té doby uběhlo dost času a specifikace se výrazně nezměnily, takže se dá předpokládat, že se jedná o +- finální verzi. Otázkou je, zda bude mít tablet Nvidia šanci na úspěch na poli, kde vládne Nexus 7, iPad Mini a tablety Samsung.Úvodní foto: NvidiaKomentáře