Obří dotykový stůl SensyTouch od Allview nebude pro každého

Tablety |

Obří tablet Surface, který společnost Microsoft nedávno představila, zřejmě nepřestává inspirovat konkurenci k vlastním pokusům o velké tablety. Výjimkou není ani společnost Allview, která si připravila koncept s názvem SensyTouch – těžko říct, zda je tam ta erotická konotace schválně.

Obří dotykový stůl SensyTouch od Allview nebude pro každéhoObří tablet Surface, který společnost Microsoft nedávno představila, zřejmě nepřestává inspirovat konkurenci k vlastním pokusům o velké tablety. Výjimkou není ani společnost Allview, která si připravila koncept s názvem SensyTouch – těžko říct, zda je tam ta erotická konotace schválně.

SensyTouch je interaktivní multidotykové zařízení, které má umožnit nový způsob komunikace se zákazníkem. Dotykový stůl bude dostupný v několika provedeních s displeji o velikosti od 43 do 150 palců a maximálním rozlišením 4K. Displej podporuje až 50 samostatných dotyků najednou s odezvou pod 10 ms. Zařízení je určeno pro banky, výrobce automobilů, reklamu, cestovní ruch a podobně.

Ve hře je také vzdělání, studenti by se stolem jistě dokázali vymýšlet zajímavé věci. Otázkou je, zdali si vzdělávací instituce budou moci dovolit digitální stůl za několik desítek tisíc dolarů.Úvodní foto: AllviewKomentáře