Odolný sedmipalcový tablet Panasonic Toughpad FZ-M1

Tablety |

Společnost Panasonic nedávno představila sedmipalcový, velmi odolný tablet Toughpad FZ-M1. Využívá operační systém Windows a pohání jej procesor Intel Celeron.

Odolný sedmipalcový tablet Panasonic Toughpad FZ-M1Společnost Panasonic nedávno představila sedmipalcový, velmi odolný tablet Toughpad FZ-M1. Využívá operační systém Windows a pohání jej procesor Intel Celeron.

Uvnitř tabletu se nachází dvoujádrový procesor Intel Celeron N2806, 2 nebo 4 GB operační paměti RAM a 128 GB paměti na disku SSD. Operačním systémem je Windows 8.1. K internetu je možné se připojit pomocí Wi-Fi, 4G LTE a LAN. Nechybí GPS, dvě kamery s rozlišením 5 a 2 megapixely, Panasonic nabízí také možnost připlatit si za lepší fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů. Displej je sedmipalcový s WXGA rozlišením.

Tablet váží 540 gramů a v nejtenčím místě měří 18 mm. Nepatří mezi nejtenčí, ale o to v tomto případě nejde. Splňuje certifikace IP65 a MIL-STD-810G. Vydrží pád z metru a půl, odolá prachu i vodě. Tablet je možné nakonfigurovat jako čtečku čárových kódů, Smart Reader, dokonce je možné i vyměnit baterii. Baterie by měla vydržet až 8 hodin, nabíjení trvá 2,5 hodiny.Úvodní foto: PanasonicKomentáře