Odolný tablet Datalux TM100 pro policii

Tablety |

Pokud neznáte společnost Datalux Corporation, tak nezoufejte, nevadí. Minulý týden představila tato společnost odolný tablet Datalux TM100, který je vybaven jedenáctipalcovým displejem a tělem, které odolá pádu z výšky 1,5 metru.

Odolný tablet Datalux TM100 pro policiiPokud neznáte společnost Datalux Corporation, tak nezoufejte, nevadí. Minulý týden představila tato společnost odolný tablet Datalux TM100, který je vybaven jedenáctipalcovým displejem a tělem, které odolá pádu z výšky 1,5 metru.

Uvnitř pracuje procesor Intel Core i5 nebo i7 (podle volby zákazníka), váží 1,2 kg a jeho HD displej podporuje ovládání dotykovými pery, a také by měl být dobře viditelný na slunci. Díky Wi-Fi adaptéru 802.11ac od Intelu je možné tablet připojit k mobilním sítím ve vozidlech.

Nechybí USB pro připojení k různým modemům, součástí je také 4G LTE připojení. K tabletu je možné přikoupit speciální podsvícenou klávesnici či doplňky v podobě GPS, čtečky čárových kódů, RFID, „chytrých“ či magnetických karet. Ve Velké Británii se tablet prodává s tříletou zárukou a zámkem Kensington. Podle všeho jde o tablet, který je primárně určen pro potřeby policie a jiných složek.Úvodní foto: DataluxKomentáře