Odolný tablet neznámé společnosti GammaTech

Tablety |

Společnost GammaTech nepatří k těm nejznámějším, ale přesto existuje a vyrábí tablety. Jejich novinkou je odolný tablet Durabook R11, který bude v nabídce ve čtyřech konfiguracích.

Odolný tablet neznámé společnosti GammaTechSpolečnost GammaTech nepatří k těm nejznámějším, ale přesto existuje a vyrábí tablety. Jejich novinkou je odolný tablet Durabook R11, který bude v nabídce ve čtyřech konfiguracích.

Tablet splňuje armádní standardy MIL-STD-810G, MIL-STD-461F a IP65. Jeho zaměření je tedy jasné, pro domácí využití není úplně ideální. Všechny čtyři konfigurace sdílejí stejný základní hardware, tedy procesor Intel Haswell Core i5, 4 GB operační paměti RAM a SSD disk s kapacitou 128 GB. Displej je kapacitní s technologií, která usnadňuje čtení na přímém slunci a ovládání s pomocí rukavic.

Nechybí Wi-Fi, Bluetooth 4.0, HD kamera na přední straně a zadní kamera s rozlišením 5 megapixelů. Standardní konfigurace bude k dostání za 2200 dolarů, další se čtečkou chytrých karet bude stát 2400 dolarů a tablet s podporou 4G LTE a WWAN/GPS za 2700 dolarů. Nejnabušenější verze s procesorem Intel Core i7 RF čtečkou vyjde na 3000 dolarů.Úvodní foto: GammaTechKomentáře