Originální tablet za originální cenu: Google Project Tango

Tablety |

Hledáte li tablet, za kterým se každý otočí, a který vystupuje z davu, pak zapomeňte na iPad. Mohl by vás zaujmout tablet Project Tango od společnosti Google. Umí pomocí kamer namapovat prostor místnosti a převést jej do 3D a vytvořit virtuální realitu.

Originální tablet za originální cenu: Google Project TangoHledáte li tablet, za kterým se každý otočí, a který vystupuje z davu, pak zapomeňte na iPad. Mohl by vás zaujmout tablet Project Tango od společnosti Google. Umí pomocí kamer namapovat prostor místnosti a převést jej do 3D a vytvořit virtuální realitu.

Tablet je vybaven sedmipalcovým displejem s Full HD rozlišením, 4 GB operačním paměti RAM a 128 GB místy pro aplikace. Nechybí NFC, Wi-Fi, integrovaný senzor prostoru a kamera pro sledování prostoru. Tablet bude k mání v černé a bílé barvě.

Podle stránky Play Store bude tablet vyexpedovám do dvou pracovních dnů od objednání. Bohužel u nás se zatím neprodává, budete muset oslovit známého v USA nebo využít jiných služeb, které nákup provedou za vás. Google Project Tango stojí 1024 dolarů.Úvodní foto: GoogleKomentáře