Osmipalcový tablet z USA. Ematic EGP008

Tablety |

Na trh se malými tablety vstupuje nový hráč. Jmenuje se Ematic a nabízí tablet s názvem EGP008. Příznivci levných osmipalcových tabletů, nastražte uši.

Osmipalcový tablet z USA. Ematic EGP008Na trh se malými tablety vstupuje nový hráč. Jmenuje se Ematic a nabízí tablet s názvem EGP008. Příznivci levných osmipalcových tabletů, nastražte uši.

Jedná se o dvoujádrový tablet s procesorem 1,6 GHz a čtyřjádrovou grafikou, 1 GB operační paměti RAM a 8 GB místa na disku. K tomu vám výrobce zdarma přidá dalších 5 GB cloudového úložiště. Osmipalcový displej disponuje rozlišením 1024 x 768 pixelů. Integrovaná baterie s kapacitou 3000 mAh by dle slov zástupců společnosti Ematic měla udržet tablet při životě po dobu deseti hodin.

Operačním systémem tabletu je Android 4.1 a nikoli verze 4.2, jak byvá dnes zvykem. Některé osmipalcové tablety jiných společností pohořely, jistě si pamatujete na Samsung Galaxy Note 8, který se nijak dobře neprodává. Ematic EGP008 je zatím k mání za 130 dolarů v síti obchodů Walmart v USA.Úvodní foto: EmaticKomentáře