Overmax Solution 7+. Sedmipalcový tablet střední třídy

Tablety |

Společnost Overmax se začíná ozývat stále hlasitěji. Nedávno jsme pro vás psali o tabletu Steelcore II a dnes vám přinášíme první informace o sedmipalcovém tabletu Solution 7+.

Overmax Solution 7+. Sedmipalcový tablet střední třídySpolečnost Overmax se začíná ozývat stále hlasitěji. Nedávno jsme pro vás psali o tabletu Steelcore II a dnes vám přinášíme první informace o sedmipalcovém tabletu Solution 7+.

Cena zatím nebyla oznámena, ale myslíme si, že vzhledem k celkem solidním specifikacím nepůjde o low-cost budget tablet. Overmax Solution 7+ je vybaven dvoujádrovým procesorem Marvell PXA986 s taktem 1,2 GHz, 8 GB místa a baterií s kapacitou 3600 mAh. Nechybí Wi-Fi, Bluetooth, dvě kamery a samozřejmě ani operační systém Android, bohužel ve verzi 4.2 a nikoli 4.3. Operační paměti je celý jeden gigabajt typu DDR3.

Displej je tedy sedmipalcový kapacitní s rozlišením 1024 x 600 pixelů. Obrazovka nabízí poměr stran 16:9. K dostání bude rovněž varianta s 3G připojením skrze UMTS, ve výbavě nechybí ani GPS a G senzor. Vzhledem k tomu, že 8 GB paměti je docela málo, je možné ji rozšířit pomocí micro SD karty. Každého jistě napadně možnost instalace služeb Drobox a dalších podobných. K mání bude od sedmého září, jako první země ho nabídne sousední Polsko.

 

 Úvodní foto: OvermaxKomentáře