Phablet nebo tablet? Philips S711L

Tablety |

Společnost Philips představuje velký chytrý telefon s označením S711L. Designově se podobá telefonům společnosti Huawei, ale velikostně je překonává, jeho displej má sedm palců.

Phablet nebo tablet? Philips S711LSpolečnost Philips představuje velký chytrý telefon s označením S711L. Designově se podobá telefonům společnosti Huawei, ale velikostně je překonává, jeho displej má sedm palců.

Řadí se tedy někam mezi phablety a tablety. Displej má Full HD rozlišení. Uvnitř se nachází osmijádro (Mediatek, možná Qualcomm Snapdragon), s taktem 1,3 GHz, 3 GB operační paměti RAM a 32 GB vnitřní paměti. Přední kamera má rozlišení 8 megapixelů, ta zadní disponuje rozlišením 13 megapixelů.

Telefon podporuje LTE. Rohy přístroje jsou zakulacené, na tloušťku má S711L 8,5 mm a váží 260 gramů. Vnitřní paměť je možné rozšířit pomocí microSD karet. Kapacita baterie zatím není známá, ale mohla (a měla, aby telefon vydržel alespoň jeden den) by se pohybovat mezi 7000 a 10 000 mAh. Na cenu a datum uvedení do prodeje si ještě budeme muset počkat. Operačním systémem je Android 5.1. 

 Úvodní foto: PhilipsKomentáře