Podnikový tablet Lenovo ThinkPad 8 s netradičním displejem

Tablety |

Lenovo představilo osmipalcový tablet ThinkPad 8. Nabízí netradiční obrazovku o velikosti 8,3 palce s rozlišením 1920 x 1200 s tenkým rámečkem a několika variantami velikosti úložiště.

Podnikový tablet Lenovo ThinkPad 8 s netradičním displejemLenovo představilo osmipalcový tablet ThinkPad 8. Nabízí netradiční obrazovku o velikosti 8,3 palce s rozlišením 1920 x 1200 s tenkým rámečkem a několika variantami velikosti úložiště.

Tablet využívá operačního systému Windows 8. V nabídce bude s diskem o velikosti 32, 64 a 128 GB. Cena začíná na 399 dolarech. Lenovo se nezmiňuje o procesoru, ale víme, že uvnitř budou 2 GB operační paměti, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 a baterie s výdrží 8 hodin.

Komu by integrovaná pamět nestačila, může si ji rozšířit pomocí integrované čtečky microSD karet. Nechybí konektory microUSB, microHDMI. Společnost si dala také záležet na tom, aby tablet spolupracoval s dalším příslušenstvím Lenovo, kam patří například magnetický kryt či dokovací stanice, která se na trh dostane někdy v budoucnu. Skrze ní bude možné připojit nejen klávesnici, ale také myš či další příslušenství.Úvodní foto: LenovoKomentáře