Podpořte vznik tabletu Chuwi CoreBook

Tablety |

Společnosti Chuwi se zalíbily crowdfundingové akce natolik, že na nich teď pravidelně představuje svá nová zařízení. Poslední takovou novinkou je tablet Chuwi CoreBook s 2,5D displejem.

Podpořte vznik tabletu Chuwi CoreBookSpolečnosti Chuwi se zalíbily crowdfundingové akce natolik, že na nich teď pravidelně představuje svá nová zařízení. Poslední takovou novinkou je tablet Chuwi CoreBook s 2,5D displejem.

Tato kampaň začne někdy v polovině listopadu a pokud se přidáte, můžete podpořit vznik tabletu s 13,3palcovým Full HD displejem, procesorem Intel Core m3 7. generace se 6 GB operační paměti RAM a 128 GB paměti typu eMMC 5.1.

Výrobce slibuje dobrou čitelnost displeje také venku, věrné barvy a detailní obraz a to díky technologii laminace displeje. CoreBook je tablet i laptop zároveň, bude se totiž prodávat s klávesnicí, kterou je možné naklopit podle potřeb. Zařízení podporuje funkci Touch ID, což je vlastně něco jako čtečka otisků prstů, více informací brzy.

Operačním systémem bude Windows 10. CoreBook bude podporovat rychlé nabíjení. Za speciální earlybird prize se bude prodávat prvních 300 kusů těchto tabletů.Úvodní foto: ChuwiKomentáře