Prestigio Multipad 4 Ultra Quad 8.0 3G

Tablety |

Společnost Prestigio nabízí své tablety ve více než 70 zemích světa včetně České republiky. Nejnovějším přírůstkem do rodiny tabletů je osmipalcový tablet Prestigio Multipad 4 Ultra Quad 8.0 3G. Za tímto dlouhým názvem se ukrývá docela dobrý tablet.

Prestigio Multipad 4 Ultra Quad 8.0 3GSpolečnost Prestigio nabízí své tablety ve více než 70 zemích světa včetně České republiky. Nejnovějším přírůstkem do rodiny tabletů je osmipalcový tablet Prestigio Multipad 4 Ultra Quad 8.0 3G. Za tímto dlouhým názvem se ukrývá docela dobrý tablet.

Jak je z názvu patrné, tablet je vybaven 3G připojením. Uvnitř pracuje čtyřkádrový procesor MediaTek MT8389 s taktem 1,2 Ghz. Jedná se o čtyři ARM jádra Cortex A7. Dále je přítomen grafický čip PowerVR SGX544 a také 1 GB operační paměti. Operačním systémem je Android 4.2 Jelly Bean. Zadní kryt je hliníkový a to ve dvou provedeních – černé a bílé.

Výrobce tablet vybavil množstvím více i méně užitečných aplikací. Další je možné nainstalovat prostřednictvím aplikace Prestigio Installer. Je možné takto získat antivirus McAfee, OfficeSuite Pro, Navitel, Evernote a další. Kromě 3G připojení se k internetu připojíte pomocí HSPA+ a Wi-Fi. Nechybí samozřejmě ani Bluetooth, FM rádio nebo GPS. Komu by bylo málo 8GB úložiště, může paměť rozšířit pomocí micro SD karty. Baterie má kapacitu 4600 mAh. Tablet stojí 199 €.Úvodní foto: prestigioKomentáře