Qualcomm Snapdragon 805 poprvé v tabletu Kindle Fire HDX

Tablety |

Už to tak vypadá, že vůbec prvním zařízením s ultra rychlým procesorem Qualcomm Snapdragon 805 bude tablet společnosti Amazon. Půjde o upgradovanou verzi modelu Kindle Fire HDX s 8,9palcovým displejem. Jeho hodnoty se nedávno objevily na AnTuTu.

Qualcomm Snapdragon 805 poprvé v tabletu Kindle Fire HDXUž to tak vypadá, že vůbec prvním zařízením s ultra rychlým procesorem Qualcomm Snapdragon 805 bude tablet společnosti Amazon. Půjde o upgradovanou verzi modelu Kindle Fire HDX s 8,9palcovým displejem. Jeho hodnoty se nedávno objevily na AnTuTu.

Je jasné, že každý test je možné zfalšovat, nicméně to na to nevypadá. Kromě nového procesoru se toho moc nezměnilo. Tablet je stále vybaven stejným displejem o velikosti 8,9 palců s rozlišení 2560 x 1600 pixelů, 2 GB operační paměti a zadním fotoaparátem s rozlišením 8 megapixelů. Přední kamera nabídne jen jeden jediný megapixel, ale to bohatě stačí. Upgradován byl také operační systém, starší verzi Androida nahradil Android 4.4.4.

Zajímalo by nás, zda nový procesor dostanou také další tablety Kindle Fire. Máme tady srpen, za měsíc se můžeme těšit na nové tablety (a čestý iPhone). Vůbec by nás nepřekvapilo, kdyby tabletu přibyl ještě 1 GB operační paměti navíc a možná, že ani větší baterie by neuškodila.Úvodní foto: AmazonKomentáře