Řada Samsung Galaxy A se dočká nového přírůstku

Tablety |

Řada tabletů Galaxy Tab A od společnosti Samsung se brzy rozroste o dalšího člena. Půjde o malý tablet s názvem Galaxy Tab A 7.0. Svou premiéru by si zařízení mělo odbýt v Barceloně spolu s novou vlajkovou lodí S7 a její zahnutou variantou S7 Edge, případně s tabletem Galaxy Tab S3.

Řada Samsung Galaxy A se dočká nového přírůstkuŘada tabletů Galaxy Tab A od společnosti Samsung se brzy rozroste o dalšího člena. Půjde o malý tablet s názvem Galaxy Tab A 7.0. Svou premiéru by si zařízení mělo odbýt v Barceloně spolu s novou vlajkovou lodí S7 a její zahnutou variantou S7 Edge, případně s tabletem Galaxy Tab S3.

Server WinFuture získal obrázky chystaného tabletu. Podle všech zatím dostupných iformací by se tablet měl prodávat ve dvou variantách s Wi-Fi (verze SM-T820) a LTE (verze SM-T825) internetem. Tablet bude nejspíš černý nebo bílý, plastový a vzhledově by se měl trochu podobat ostatním zařízením řady Galaxy A

Kromě sedmipalcového displeje s rozlišením 1280 x 800 pixelů bude možné se těšit na čtyřjádrový procesor Exynos 3475 s taktem 1,3 GHz, 1,5 GB operační paměti RAM a 8 GB paměti pro ukládání dat. Baterie by měla mít kapacitu 4000 mAh. Tablet bude vybaven rovněž technologiemi NFC, GPS, Bluetooth 4.0 a operačním systémem Android 5.1 Lollipop.

Základní verze s Wi-Fi by měla být k mání za méně než 4700 Kč a to již od března / dubna. LTE varianta bude stát zhruba 220 €, tedy cca 6000 Kč.Úvodní foto: SamsungKomentáře