Ramos K100. Vysoký výkon a prémiový vzhled

Tablety |

Ramos je čínský výrobce tabletů, jemuž se již podařilo proniknout do povědomí širší veřejnosti všude po světě, a také u nás. Nejnovějším počinem této společnosti je tablet K100. Využívá osmijádrového procesoru a nabízí 3G připojení k internetu.

Ramos K100. Vysoký výkon a prémiový vzhledRamos je čínský výrobce tabletů, jemuž se již podařilo proniknout do povědomí širší veřejnosti všude po světě, a také u nás. Nejnovějším počinem této společnosti je tablet K100. Využívá osmijádrového procesoru a nabízí 3G připojení k internetu.

Navíc je možné si něj také zavolat, i když velikostí se k tomu příliš nehodí. Je totiž vybaven desetipalcovám displejem s Full HD rozlišením. Uvnitř je ukryt osmijádrový procesor MediaTek MT6592 s taktem 1,7 GHz a grafický čip Mali 450. Operační paměti jsou k dispozici hned 2 GB. Kromě 3G tablet podporuje rovněž HSPA+. Integrovaná baterie má kapacitou 7500 mAh, což by mělo postačit na jeden den náročnějšího používání.

Bohužel, stále neznáme podrobnosti ohledně ceny nebo dostupnosti tabletu. Je to rozhodně škoda, vypadá zajímavě. Z obrázků to vypadá, že zadní strana bude z broušeného hliníku, což by mohlo napovídat, že půjde o dražší tablet.

 Úvodní foto: RamosKomentáře