Razer kutí něco mobilního. Hledá zaměstnance

Tablety |

Společnost Razer jistě znáte jako výrobce herních periferií a dalšího profi příslušenství. Internetem se teď šíří nejasné zprávy o tom, že by Razer mohl chtít vyrobit vlastní telefon či snad dokonce tablet.

Razer kutí něco mobilního. Hledá zaměstnanceSpolečnost Razer jistě znáte jako výrobce herních periferií a dalšího profi příslušenství. Internetem se teď šíří nejasné zprávy o tom, že by Razer mohl chtít vyrobit vlastní telefon či snad dokonce tablet.

Na sítí Twitter se objevil inzerát na pozici vývojáře produktů (product developer). CEO společnosti Min-Liang Tan hledá developera, který se vyzná v ARM, komponentech, telefonech, tabletech a mobilních zařízeních. To vše naznačuje, že s vlastním mobilním zařízením minimálně koketují. 

Své síly spojil Razor s jinými společnostmi v minulosti, výsledkem byly tablety, laptopy a nositelná zařízení či herní konzole s Androidem. Možná, že se Razer chystá naskočit na VR vlak a připravit hráčům ještě intenzivnější požitek ze hry? Možná, že se více dozvíme na E3.Úvodní foto: RazerKomentáře