Reklamy na Galaxy Tab S si opět utahují z Apple

Tablety |

Nedávno představila společnost Samsung řadu tabletů Galaxy Tab S, které se vyznačují hlavně svými Super AMOLED displeji a pokročilou schopností multitaskingu. Jak už je u Samsungu zvykem, podpořila své nové produkty reklamní kampaní, která si tradičně dělá legraci hlavně z tabletů Apple.

Reklamy na Galaxy Tab S si opět utahují z AppleNedávno představila společnost Samsung řadu tabletů Galaxy Tab S, které se vyznačují hlavně svými Super AMOLED displeji a pokročilou schopností multitaskingu. Jak už je u Samsungu zvykem, podpořila své nové produkty reklamní kampaní, která si tradičně dělá legraci hlavně z tabletů Apple.

Reklama poukazuje na silné stránky tabletu Galaxy Tab S, jako je vysoký kontrast displeje a schopnost pokročilého multitaskingu. Podle Samsungu dosahují Super AMOLED displeje až stonásobného kontrastu v porovnání s klasickými LED displeji.

Porovnávaný tablet vypadá jako iPad Air, který je vybaven právě LED displejem a jeho multitasking se nedá moc použít. Osmipalcová Wi-Fi verze tabletu Galaxy Tab S je u nás k mání ze 11 500 Kč.

 

 

 

 Úvodní foto: SamsungKomentáře