Samsung Dex Book: PadFone pro Galaxy S8

Tablety |

Dokovací stanice Dex od Samsungu, která se dala přikoupit k modelu Galaxy Note 8 je celkem fajn, ale pořád to není úplně ono.

Samsung Dex Book: PadFone pro Galaxy S8Dokovací stanice Dex od Samsungu, která se dala přikoupit k modelu Galaxy Note 8 je celkem fajn, ale pořád to není úplně ono.

Někteří uživatelé by chtěli ještě něco víc a tím víc mají možná na mysli něco jako Asus PadFone. Samsung Dex Book je zatím sice jen koncept, ale hodně solidně udělaný. Designéři Kwanjan Ryu a Jaejin Bong dali hlavy dohromady a přišli s návrhem zařízení Dex Book. Použili k tomu Rhinoceros 5.0 a Keyshot.

Jejich konceptem je vlastně „prázdný“ čtrnáctipalcový notebook s rozlišením 3360 x 1440 pixelů, o jehož chod se stará samotný telefon. Koncept je vybaven klávesnicí (která není uprostřed, protože po straně musí být místo na telefon, zabírá místo numerické klávesnice). Do konceptu je možné umístit telefony Galaxy S8, S8+ a Note 8. Displej má trochu širší rámečky než jaké by si koncept nového zařízení mohl dovolit. Laptop v sobě má jen velkou baterii, reproduktory, měl by podporovat Samsung Pay. Z obrázku je vidět, že chybí trackpad, jeho funkci by jistě zastoupil telefon.Úvodní foto: https://www.behance.net/gallery/56512353/Dex-Book-(concept)Komentáře