Samsung Galaxy Tab S se Super AMOLED displejem již zítra!

Tablety |

Samsung má opět něco za lubem. Společnost by nám měla již zítra představit novou řadu tabletů Galaxy tab S. Video z premiéry se bude vysílat živě na Youtube, událost se bude konat v Madison Square Garden v New Yorku v jednu hodinu odpoledne našeho času.

Samsung Galaxy Tab S se Super AMOLED displejem již zítra!Samsung má opět něco za lubem. Společnost by nám měla již zítra představit novou řadu tabletů Galaxy tab S. Video z premiéry se bude vysílat živě na Youtube, událost se bude konat v Madison Square Garden v New Yorku v jednu hodinu odpoledne našeho času.

Event se jmenuje Tab Into Color a je více než pravděpodobné, že nové tablety budou vybaven Super AMOLED displeji s qHD rozlišením. Očekáváme velikosti 8,4 a 10,5 palců. Co se hardwaru uvnitř týče, doufáme v osmijádrový Exynos 5420, 3 GB operační paměti a grafický čip Mali-T628 a 32 GB místa uvnitř. Rozlišení fotoaparátu asi zůstane na standardních 8 megapixelech.

Určitě by nás potěšilo, kdyby společnost představila také menší verzi současné vlajkové lodi smartphonů Samsung, verzi Galaxy S5. Těšíte se na nové tablety? Očekáváte ještě něco navíc?

 Úvodní foto: SamsungKomentáře