Samsung Galaxy Tab S2 oficiálně představen

Tablety |

Společnost Samsung uvádí na trh tablet Galaxy Tab S2. Zařízení vyniká Super AMOLED displejem a nejtenčím a nejlehčím kovovým tělem ve své velikostní kategorii na trhu.

Samsung Galaxy Tab S2 oficiálně představenSpolečnost Samsung uvádí na trh tablet Galaxy Tab S2. Zařízení vyniká Super AMOLED displejem a nejtenčím a nejlehčím kovovým tělem ve své velikostní kategorii na trhu.

Samsung Galaxy Tab S2 má profil pouze 5,6 mm a nízkou hmotnost (9,7palcový tablet váží 389 g a 8palcový jen 265 g). Displej reprodukuje 94 % přirozených tónů (barevný standard Adobe RGB). Kromě toho je novinka vybavena technologií Adaptive Display, která chytře nastavuje gama, sytost a ostrost v závislosti na použití, teplotě barev okolního prostředí a na osvětlení prostoru. Režim Reading mění úroveň jasu obrazovky. Uživatelé tak mohou číst obsah déle, aniž by si namáhali oči.

Samsung Galaxy Tab S2 je vybavený Microsoft Office Solutions. Uživatelé mohou vytvářet a upravovat dokumenty nebo ukládat až 100GB soubory na cloud přes OneDrive, a to zdarma po dobu dvou let. Tablet je také kompatibilní s pokročilou klávesnicí Book Cover (speciální obal pro Tab S2 s klávesnicí).

Pro lepší možnosti správy má Galaxy Tab S2 snímač otisků prstů, v tabletu je navíc předem nainstalován i antimalware jako další úroveň ochrany.

Vylepšený multitasking umožňuje uživatelům prohlížet a spouštět dvě aplikace současně a díky funkci Pop-Up Window se mezi aplikacemi snadno orientovat. Tablet má také propracovanější strukturu úložiště, takže je vyhledávání souborů jednodušší. Uživatelé se mohou těšit rovněž na kvalitnější fotoaparát – jeho světelnost činí F1.9 (u Tab S2 F2.4).

Tablet Samsung Galaxy Tab S2 bude dostupný na českém trhu od 3. září 2015 v různých variantách dle úhlopříčky (9,7 palce a 8 palců), připojení (WiFi nebo WiFi a LTE) a s kapacitou paměti 32 GB (s možností navýšení až na 128 GB díky microSD). K dostání bude v černé nebo bílé barvě za ceny od 11 699 do 16 999 Kč podle kapacity a připojení k internetu.

 Úvodní foto: SamsungKomentáře