Samsung má tablet s funkcemi pro rodinu

Tablety |

Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.5" by měl prý vyhovět zejména rodinám, s malými dětmi, které rádi chytré věci.

Samsung má tablet s funkcemi pro rodinu
Tablet Galaxy Tab A 10.5 bude v České republice dostupný od 31. srpna 2018 v černém a šedém barevném provedení. Doporučená maloobchodní cena bude 9 999 Kč za verzi tabletu s LTE a 7 999 Kč za verzi s Wi-Fi.

Displej s úhlopříčkou 10,5palcovém nabízí díky užšímu rámečku velkorysý poměr zobrazení 16:10, přičemž vzhled tabletu navazuje na trend dosud známý spíše u telefonů, kdy displej pokrývá většinu přední stranu a přináší tak beztlačítkovou elegantní plochu. V každém rohu tabletu je vestavěn reproduktor s podporou prostorového zvuku Dolby Atmos.

Samsung Galaxy Tab A 10.5'' dává rodičům možnost mít pod kontrolou obsah, ke kterému přistupují jejich děti, i čas, který s tabletem stráví. Umožňuje to režim Kids, což je rozhraní tabletu Samsung určené speciálně pro děti a navržené tak, aby učení a zábava byly jednoduché, bezpečné a atraktivní.

Tento režim obsahuje dětský prohlížeč Kids Browser, Galaxy Apps for Kids a osm bezplatných aplikací pro děti od oblíbených značek, mezi něž patří například Lego Ninjago, Lego Batman nebo Toca Hair Salon 3.

Rodiny mohou na tabletu Galaxy Tab 10.5'' využít také víceuživatelský režim a vytvářet na jednom zařízení různé účty, například jeden účet pro dítě a samostatné účty pro rodiče – pro maximální využití tabletu. Pro uložení všeho potřebného můžete využít interní paměť o velikosti 32 GB, případně paměť rozšířit pomocí microSD karty s kapacitou až 400 GB. A díky zvýšené kapacitě baterie 7 300 mAh s funkcí rychlého nabíjení tablet vydrží déle.

Díky podpoře technologie SmartThings, mohou nyní uživatelé prostřednictvím rodinného tabletu Galaxy Tab A 10.5'' také snadno ovládat celou domácnost. Domácí spotřebiče připojené přes aplikaci SmartThings můžete nyní ovládat jedním dotykem. Ať už ukládáte děti ke spánku nebo potřebujete během deštivého dne trochu přitopit, funkce pro řízení chytré domácnosti vám snadno umožní mít váš připojený domov pod kontrolou.

Specifikace výrobku Samsung Galaxy Tab A 10.5''

 

DISPLEJ

10,5” WUXGA (1920x1200) TFT LCD

CHIPSET

Qualcomm® Snapdragon ™ 450 osmijádrový (1,8 GHz)

PODPORA LTE

LTE kat. 6

PAMĚŤ

3 GB + 32 GB, microSD až do 400 GB

FOTOAPARÁT

8 Mpx AF + 5 Mpx s bleskem

PORTY

USB 2.0 (typ C)

SENZORY

Akcelerometr, kompas, gyroskop, RGB, Hallův senzor

BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth® 4.2

GPS

GPS + GLONASS + BeiDou3

ROZMĚRY, HMOTNOST

260,0 x 161,1 x 8,0

529g (Wi-Fi), 534g (LTE)

BATERIE

7 300 mAh

OS/UPGRADE

Android 8.1

VIDEO

Nahrávání: FHD při 30 fps

Přehrávání: FHD při 60 fpsÚvodní foto: Sansung

Galerie

Komentáře