Samsung Notebook 7 Spin útočí na Yogu od Lenova

Tablety |

Nový konvertibilní počítač představila společnost Samsung. Je vybaven operačním systémem Windows 10, Full HD rozlišením a jmenuje se Notebook 7 Spin.

Samsung Notebook 7 Spin útočí na Yogu od LenovaNový konvertibilní počítač představila společnost Samsung. Je vybaven operačním systémem Windows 10, Full HD rozlišením a jmenuje se Notebook 7 Spin.

Jako (téměř) všechny konvertibilní počítače, i tento umožňuje otočení displeje o 360, takže můžete využívat všech režimů, které u konkurenční značky propaguje jeden známý herec. Zařízení podporuje rychlé nabíjení, je vybaveno displejem o velikosti 15,6, k dispozici je také varianta s 13,3 palcovým displejem. Po dvaceti minutách nabíjení získáte 2 hodiny pro svou práci či zábavu.

Uvnitř je procesor Intel Core i5 (u menší varianty), větší model má i7. Oba modely jsou vybaveny grafickou kartou Nvidia 940MX. Výrobce klade velký růraz na HDR video (takže nejen jsou k dispozici nejen odporné fotografie, ale také videa). Samsung Notebook 7 Spin by měl být již nyní k dostání.Úvodní foto: SamsungKomentáře