Samsung SLATE PC

Tablety |

Společnost Samsung představila počítač Samsung SLATE PC série 7. Tato novinka s operačním systémem Windows 7 je určena pro uživatele, kteří požadují maximální produktivitu v kombinaci s mobilitou.

Samsung SLATE PCNovinka nabízí výkon stolního počítače spojený s praktičností tabletu, takže uživatelé mohou prostřednictvím přizpůsobeného dotykového rozhraní pracovat s přístrojem podporujícím multitasking.

Počítač Samsung SLATE PC série 7 se může pochlubit tloušťkou necelých 13 mm a hmotností pouhých 0.86 kg. Srdcem přístroje je procesor Intel Core i5 a displej o úhlopříčce 11,6” nabízí dostatečný výkon, aby vyhověl potřebám kteréhokoli profesionálního uživatele jak při práci v kanceláři, tak i na cestách. Po vložení do dokovací stanice, která je vybavena klávesnicí a myší s připojením přes Bluetooth, funguje slate jako stolní PC.

Dokovací stanice se stává náhradou tradičního stolního počítače, nabízí potřebná rozhraní i výpočetní výkon a uživatelům dokonce umožňuje připojení na větší monitor, při kterém mohou ještě efektivněji pracovat na více úlohách najednou.

Pokud jej z dokovací stanice vyjmete, můžete jej používat jako ultramobilní zařízení. Prostřednictvím podpory různých způsobů zadávání – od klávesnice zobrazované na dotykové obrazovce až po digitální pero – poskytuje Samsung SLATE PC série 7 záruku, že bude ideálním řešením pro prezentace a pro vytváření a zaznamenávání obsahu na cestách bez jakýchkoli omezení.

 

samsung slate Pc

 

Zábava a sociální sítě na cestách

Prostřednictvím vysoce kvalitní technologie LCD panelů od společnosti Samsung lze 11,6” LCD displej SuperBright s úspěchem použít při prezentacích. Hodnota jasu displeje dosahující 400 nitů zaručuje vynikající kvalitu obrazu i čitelnost textu a je o 100 % jasnější než běžné displeje přenosných počítačů.

Společnost Samsung si je vědoma skutečnosti, že mnoho přístrojů používaných k práci uživatelé používají také k osobní zábavě. Po skončení pracovního dne se může Samsung SLATE PC série 7 jednoduše stát zdrojem zábavy, která je vám pomocí technologie FastStart vždy okamžitě k dispozici. Dotykový spouštěcí panel umožňuje jednoduše spouštět celou řadu aplikací včetně aplikací Twitter, Facebook, přehrávání filmů či prohlížení map a předpovědi počasí. Bezkonkurenční kompatibilita s multimediálními soubory a dalším softwarem zahrnující podporu všech video a audio formátů pro PC
a podporu PC her pro Windows je naprostou samozřejmostí.

„Pro profesionály, kteří touží po produktivitě klasického stolního PC ve spojení s přenositelností a praktičností tabletu, přichází společnost Samsung s přístrojem jedinečných rozměrů, který revolučním způsobem změní způsob jejich práce,“ uvedl Kyuho Uhm, senior viceprezident divize IT společnosti Samsung Electronics. „Samsung SLATE PC série 7 posunuje laptop o velký krok směrem k totální mobilitě, a přináší tak revoluci do světa přenosných počítačů.“

 

Uživatelsky přizpůsobené Slate PC pro každou příležitost

Samsung SLATE PC série 7 s operačním systémem Windows 7 poskytuje uživatelům širší škálu možností, přičemž zároveň za všech okolností zaručuje optimální výkon. Pokud uživatel potřebuje větší mobilitu, lze Samsung SLATE PC série 7 používat na cestách stejně jako klasický tablet. Uživatelé tak mohou i mimo kancelář sdílet dokumenty se zákazníky nebo používat přístroj pro zapisování poznámek během obchodní schůzky či přednášky. Přitom stále mají v rámci jednoho zařízení s ultrapřenosnými a ultraflexibilními rozměry na dosah ruky produktivitu poskytovanou klasickým stolním počítačem. Výdrž baterie, která dosahuje na jedno nabití celých 7 hodin, je zárukou toho, že uživatelé mohou zůstat online
a pracovat, ať už jsou kdekoli.

 

Neomezená kompatibilita

Zárukou maximálního pohodlí a produktivity je intuitivní uživatelské rozhraní, které Samsung SLATE PC série 7 nabízí, a také celá řada různých metod zadávání vstupních informací včetně digitálního pera, dotykové obrazovky nebo volitelné bezdrátové klávesnice, kterou lze připojit přes Bluetooth. Uživatelé mohou při zapisování poznámek, vytváření dokumentů a zpráv v programech Microsoft Office 2010 nebo při brouzdání internetem používat dotyky, psát perem či pomocí klávesnice. Vestavěný mikrofon a dva fotoaparáty s rozlišením 2 Mpx (přední) a 3 Mpx (zadní) slouží k pořizování audiovizuálních záznamů, které lze do přístroje uložit
a sdílet je prostřednictvím USB portu standardní velikosti, nebo přes připojení technologií Wi-Fi, WiMAX či HSPA.
Komentáře