Samsung vyhlašuje další ročník Smart App Challenge

Tablety |

Společnost Samsung zahajuje celosvětovou soutěž Samsung Smart App Challenge zaměřenou na vývoj aplikací pro zařízení GALAXY Note 3 a GALAXY Note 10.1 (2014 Edition). Vývojáři mobilních aplikací, kteří se chtějí zúčastnit, se mohou přihlásit až do 30. listopadu 2013 do dvou kategorií: Smart Note Apps a Smart Tablet Apps.

Samsung vyhlašuje další ročník Smart App ChallengeSpolečnost Samsung zahajuje celosvětovou soutěž Samsung Smart App Challenge zaměřenou na vývoj aplikací pro zařízení GALAXY Note 3 a GALAXY Note 10.1 (2014 Edition). Vývojáři mobilních aplikací, kteří se chtějí zúčastnit, se mohou přihlásit až do 30. listopadu 2013 do dvou kategorií: Smart Note Apps a Smart Tablet Apps.

Podmínkou pro účast je využití vývojářského prostředí Samsung Mobile SDK s balíčkem Pen nebo Look. Mezi dvanáct výherců (šest v každé kategorii) bude rozdělena výhra v celkové výši 1,1 mil. USD.

Samsung Mobile SDK kombinuje jednotlivé vývojové sady a nabízí integrované vývojářské prostředí. Obsahuje deset nezávislých balíčků včetně Pen a Look. Zatímco balíček Pen nabízí specializované rozhraní API pro aplikace s perem S Pen, balíček Look pak uživatelské rozhraní a speciální funkce pro využití tohoto pera. Samsung Mobile SDK si lze stáhnout z internetových stránek společnosti Samsung pro vývojáře

Na vítěze čeká kromě peněžní ceny také zařazení mezi potenciální kandidáty na investici od společnosti Samsung Venture Investment. Úspěšní soutěžící získají navíc možnost propagovat své aplikace prostřednictvím řady celosvětových iniciativ pořádaných společností Samsung, např. v rámci vývojářských konferencí či mezinárodních akcí jako je světový mobilní kongres MWC 2014.

Samsung Smart App Challenge 2013 for Galaxy Note je v pořadí již druhou vývojářskou soutěží uspořádanou v letošním roce společností Samsung. Registrace probíhají na stránkách soutěžeÚvodní foto: SamsungKomentáře