Solidní herní tablet Voyo Q101

Tablety |

Pokud nutně potřebujete desetipalcový tablet, který zvládne všechny sociální facebooky a nějaké ty hry a nezáleží vám na tom, že to nebude iPad, možná by vás mohl uspokojit tablet Voyo Q101.

Solidní herní tablet Voyo Q101Pokud nutně potřebujete desetipalcový tablet, který zvládne všechny sociální facebooky a nějaké ty hry a nezáleží vám na tom, že to nebude iPad, možná by vás mohl uspokojit tablet Voyo Q101.

Momentálně je k dostání na serveru Banggood.com za 150 dolarů, ale pokud zadáte heslo f420b2, měl by stát jen 120 dolarů, což je cena, která nikomu do kapsy díru neudělá. Tablet je vybaven desetipalcovým displejem s rozlišením 1920 x 1200 pixelů, 3 GB operační paměti RAM a 64 GB místa pro ukládání dat, her a selfíček. Pokud vám dojde paměť na selfíčka, můžete využít slotu pro microSD karty a hned bude svět zase veselejší.

Tablet je vybaven baterií s kapacitou 6500 mAh, 4G modemem a WiFi kartou, takže posílání a postování selfíček nebude problém téměř nikde na světě. Tablet je vybaven kamerami s rozlišením 5 a 2 megapixely, připojením Bluetooth 4.0 a operačním systémem Android 6.0. Ten by možná zasloužil upgrade na novější verzi, ale jeho dostupnost se nám nepodařilo ověřit. Pokud vás zajímá procesor, pak vězte, že se uvnitř nachází osmijádrový procesor MediaTek MT6753, kterému pomáhá grafický čip Mali 720.Úvodní foto: VoyoKomentáře