Sony konečně posílá Marshmallow na své tablety

Tablety |

Společnost Sony začala konečně nabízet aktualizace na operační systém Android 6.0 Marshmallow. Jediný tablet, který možnost updatu nenabízel, byl model Xperia Z3 Compact. I na ten už naštěstí došlo.

Sony konečně posílá Marshmallow na své tabletySpolečnost Sony začala konečně nabízet aktualizace na operační systém Android 6.0 Marshmallow. Jediný tablet, který možnost updatu nenabízel, byl model Xperia Z3 Compact. I na ten už naštěstí došlo.

Tento herní tablet, mimochodem jeden z prvních, který podporoval PS4 remote play, získává verzi 23.5.A.0.570. Aktualizace se týká jak Wifi, tak LTE modelů (SGPS611, SGP612, SGP621, SGP641), zbytek bude doplněn v následujících týdnech. Ovšem záleží také na daném trhu a samozřejmě také na mobilním operátorovi.

Tablet Xperia Z3 Compact je celkem solidní herní zařízení s odolností vůči vodě a prachu. Původně byl operačním systémem Android 4.4 KitKat, takže jej mnozí máte už s verzí 5.1 Lollipop. Je fajn, že se Sony stará a nabízí nejnovější verzi, nebudou vám tedy chybět funkce Doze, Google Now nebo Tap.Úvodní foto: SonyKomentáře