Soutež o nejzábavnější video s tématikou IT

Tablety |

Společnost IDG, vydavatel PC Worldu, Smart Worldu a dalších sesterských časopisů, vyhlašuje soutěž o „Nejzábavnější video s tématikou IT“.

Soutež o nejzábavnější video s tématikou ITSpolečnost IDG, vydavatel PC Worldu, Smart Worldu a dalších sesterských časopisů, vyhlašuje soutěž o „Nejzábavnější video s tématikou IT“.

Trávíte spoustu času na Youtube a prohlížíte si zajímavá videa z oblasti, která vás baví? V takovém případě pro vás máme návrh: Podělte se s ostatními čtenáři o své nejvtipnější video-zážitky! Společnost IDG, vydavatel Computerworldu, totiž vyhlašujeme soutěž o „Nejzábavnější video s tématikou IT“. Pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát tablet Energy Sistem X10 Quad. Šikovné desetipalcové zařízení, které běží na Androidu 4.2 Jelly Bean, nabízí svižný čtyřjádrový procesor s výkonem 1,6 GHz a dostatek výkonu pro hraní her, sledování fi lmů nebo prohlížení internetu. 

Energi Systems

Video, s nímž se zúčastníte soutěže, může, ale nemusí být přímo vaše. Stačí, když libovolné vtipné video na internetu najdete a upozorníte nás na něj. Musí ale nezbytně souviset s tématikou IT. (Redakce si samozřejmě vyhrazuje právo neuveřejnit takové video, které by porušovalo zákon, etický kodex, apod.). V případě odkazů na duplicitní videa bude zařazen soutěžní příspěvek, který byl do soutěže zaregistrován dříve. 

Chcete-li se zúčastnit naší soutěže, vyplňte formulář na této stránce a zadejte do něj (v případě Youtube) odkaz na stránku s videem. (Nejedná-li se o Youtube, pak je třeba vložit kompletní embed kód.) Dále zadejte nový titulek videa a váš krátký, pokud možno vtipný komentář. 

Soutěžit s námi můžete do 31.3. 2014, kdy soutěž vyhodnotíme a oznámíme absolutního vítěze. 

Společnost Energy Sistem můžete najít také na Facebooku a Twitteru.

Stránku se soutěžními videi najdete zde.Úvodní foto: © Artur Marciniec - Fotolia.comKomentáře