Specifikace tabletu Asus Transformar pad TF303K

Tablety |

Již v průběhu veletrhu Computex 2014 jsme vás informovali o tom, že Asus připravuje obnovit řadu tabletů Transformer. Dnes přinášíme specifikace verze TF303K. Tento model je vlastně třetí variantou, kterou Asus nabídne

Specifikace tabletu Asus Transformar pad TF303KJiž v průběhu veletrhu Computex 2014 jsme vás informovali o tom, že Asus připravuje obnovit řadu tabletů Transformer. Dnes přinášíme specifikace verze TF303K. Tento model je vlastně třetí variantou, kterou Asus nabídne.

Novinka se jmenuje Asus Transformer Pad TF303K a nabídne velmi solidní hardware. Uvnitř bude čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4. S největší pravdepodobností půjde o nejlevnější z trojice tabletů, první pohled na procesor tomu alespoň napovídá. Tělo je vyrobeno z polykarbonátu se zadní speciální povrchovou úpravou. Klávesnice je z hliníku, takže pokud se tablet nebude příliš přehřívat, bude psaní docela příjemné na dotek.

Takže kromě procesoru Snapdragon S4 dostaneme desetipalcový Full HD displej s technologií IPS, 2 GB operační paměti RAM, 16 GB vnitřní paměti a Android 4.4 KitKat s uživatelským rozhraním Zen UI, které tak trochu připomíná svou plochostí iOS 7. Jistě potěší také podpora bezdrátového sdílelní obrazu prostřednictvím technologie Miracast. Qualcomm Snapdragon byl představen před více než dvěma roky, ale ještě stále dokáže držet krok s dnešními procesory.

Video s popisem specifikací modelu TF303K můžete shlédnout zde:Úvodní foto: AsusKomentáře