Specifikace tabletů Samsung Galaxy Tab 4

Tablety |

Samsung se svými novinkami zřejmě ještě neskončil, protože na internet unikly specifikace tří tabletů řady Galaxy Tab 4.

Specifikace tabletů Samsung Galaxy Tab 4Samsung se svými novinkami zřejmě ještě neskončil, protože na internet unikly specifikace tří tabletů řady Galaxy Tab 4.

Jde o tři tablety o velikostech 7, 8 a 10 palců. Ten nejmenší bude vybaven TFT displejem s rozlišením 1280 x 800 pixelů, čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz a 1 GB operační paměti RAM. Operačním systémem bude Android ve verzi 4.4. Vnitřní paměť bude mít hodnotu 8 GB, nebude chybět GPS, kamera a baterie s kapacitou 4450 mAh.

Osmipalcový tablet bude také vybaven displejem TFT LCD se stejným rozlišením a procesorem. Také operační paměť je shodná. Ovšem v nabídce bude i verze s LTE připojením, 16 GB paměti, microSD slotem a Androidem 4.4 KitKat a zadní kamerou s rozlišením 3 megapixely. Baterie bude mít kapacitu 6800 mAh.

Největší z trojice, Galaxy Tab 4 10.1, nabídne kameru s rozlišením 8 megapixelů, stejný čtyřjádrový procesor a TFT LCD displej a dokonce i stejnou baterii, ale bude mít 1,5 GB operační paměti RAM, GPS a LTE připojení. Premiéra se s největší pravděpodobností uskuteční na veletrhu MWC 2014.Úvodní foto: SamsungKomentáře