Surface 5: Intel Kaby Lake a větší displej?

Tablety |

Máme pro vás čerstvé informace ohledně chystaného tabletu Surface 5 (vážně je to už pátá generace?). Je téměř jisté, že novinka bude vybavena procesory Intel Kaby Lake, o více informací se ochotně podělil Paul Thurrott.

Surface 5: Intel Kaby Lake a větší displej?Máme pro vás čerstvé informace ohledně chystaného tabletu Surface 5 (vážně je to už pátá generace?). Je téměř jisté, že novinka bude vybavena procesory Intel Kaby Lake, o více informací se ochotně podělil Paul Thurrott. 

Microsoft podle všeho u nejnovějšího tabletu Surface zachová napájecí konektor, ani design prý nebude výrazně jiný, takže se můžeme těšit spíš na omlazovací kůru než na plastiku. Nový bude tablet hlavně uvnitř. Můžeme se skoro vsadit, že tablet bude mít stále hořčíkové šasi, stojánek kickstand, kvalitní reproduktory a další příslušenství. Možná, že místo DisplayPortu se dočkáme přechodu na USB C / Thunderbolt.

Uvnitř to bude pořádná nálož operační paměti RAM, větší SSD disky a novější grafika. Displej by také mohl být větší s ještě vyšším počtem pixelů, jak také jinak. Bohužel se zřejmě nedočkáme updatu pro Surface Book (2), Microsoft jeho vývoj totiž nepotvrdil, škoda. Více se jistě dozvíme na chystané konferenci BUILD 2017. Úvodní foto: MicrosoftKomentáře