Surface Hub trochu podrobněji

Tablety |

Včera jsme se ve zkratce zmínili o novém produktu společnosti Microsoft – obřím nástěnném tabletu Surface Hub. Jedná se o 84palcový displej s rozlišením 4K, dotykovým displejem a podporou ovládání dotykovými pery.

Surface Hub trochu podrobnějiVčera jsme se ve zkratce zmínili o novém produktu společnosti Microsoft – obřím nástěnném tabletu Surface Hub. Jedná se o 84palcový displej s rozlišením 4K, dotykovým displejem a podporou ovládání dotykovými pery.

Vypadá skoro jako Windows Table nebo Surface table, kterému někdo uříznul nohy a pověsil ho na zeď nebo jako velký tablet Surface. Určení produktu je celkem jasné, asi by si ho těžko někdo pořídil jen tak domů. Je určen hlavně pro kanceláře a konferenční místnosti nějaké velké společnosti, která vyrábí lodě nebo vlaky nebo navrhuje letadla. Zařízení nabízí dotykové pero, které po sudnání z držáku spustí aplikaci OneNote. Šikovné, ale co když budete chtít jinou aplikaci?

Pero se nabíjí skrze magnetickou dokovací stanici a mělo by vydržet opravdu dlouho, aby se nestalo, že se po týdnu ležení na stole vybije. Surface Hub nabízí také službu Skype Business, takže bude možné na plno využívat zabudovaných kamer a mikrofonů. Jsou zabudované tak, že to vypadá, že mluvíte s lidmi v úrovni vašich očí. Uvnitř je Surface Hub vlastně počítačem s operačním systémem Windows 10 se zatím neznámými specifikacemi a cenou, kterou odhadujeme někde kolem 2500 a více dolarů.Úvodní foto: MicrosoftKomentáře