Surface Pro 3 se prodává lépe než předchozí modely

Tablety |

Podle společnosti Microsoft se poslední verze tabletu Surface, tedy Pro 3, prodává již teď lépe, než kterýkoli předchozí model. Tablet je vybaven skutečně výkonným hardwarem, prémiovým designem, ale také prémiovou cenou.

Surface Pro 3 se prodává lépe než předchozí modelyPodle společnosti Microsoft se poslední verze tabletu Surface, tedy Pro 3, prodává již teď lépe, než kterýkoli předchozí model. Tablet je vybaven skutečně výkonným hardwarem, prémiovým designem, ale také prémiovou cenou.

Finanční ředitelka společnosti Microsoft, Amy Hood, potvrdila, že Surface Pro 3 se prodává daleko rychleji a lépe, než předchozí tablety Surface. Přesná čísla sice neuvedla, ale víme, že Microsoft na prodaných modelech tabletu Surface Pro 3 již vydělal nejméně 409 milionů dolarů.

Jen připomeneme, že Surface Pro 3 je vybaven dvanáctipalcovým displejem s rozlišením 2160 x 1440 pixelů, v nabídce jsou různé procesory, od pomalejších a méně výkonných Intel Core i3 až po vynikající i7, uživatelé mají k dispozici 64 nebo 128 GB místa na paměti SSD a GB operační paměti RAM nebo 256 či 512 GB paměti a 8 GB paměti RAM, dvě kamery s rozlišením 5 megapixelů a v neposlední řadě také dotykové pero Surface Pen. I když se nový Surface prodává dobře, stále celkem výrazně zaostává za tablety s operačním systémem Android či iOS. Čím to podle vás je?Úvodní foto: microsftKomentáře