Tablet Chuwi Hi12 Stylus Version: Tablet s klávesnicí a dotykovým perem

Tablety |

Společnost Chuwi tento týden představila tablet Hi12 Stylus Version. Jedná se vlastně o inovovanou verzi stejného modelu, kerý je nyní navíc vybaven dotykovým perem a upgradovaným hardwarem.

Tablet Chuwi Hi12 Stylus Version: Tablet s klávesnicí a dotykovým peremSpolečnost Chuwi tento týden představila tablet Hi12 Stylus Version. Jedná se vlastně o inovovanou verzi stejného modelu, kerý je nyní navíc vybaven dotykovým perem a upgradovaným hardwarem.

Operačním systémem je Android 5.1 Lollipop, ale také Windows 10, tablet podporuje funkci dual boot. Jeho dvanáctipalcový displej má rozlišení 2160 x 1440 pixelů, uvnitř pracuje procesor Intel Cherry Trail Atom X5 Z8300, 4 GB operační paměti RAM a k ukládání dat slouží paměť s kapacitou 64 GB. Baterie má dostatečně velkou kapacitu 11 000 mAh.

Kamery má tablet dvě. Zadní má rozlišení 5 megapixelů, ta přední rozlišení 2 megapixely. Klávesnici, která je součástí balení, je možné odpojit a pracovat pouze s tabletem. Tablet je k dostání po celém světě. Dotykové pero se jmenuje Chuwi HiPen H1, podporuje 256 úrovní přítlaku a jeho hrot má 1,2 mm Tlačítka na peru simulují tlačítka z klasické myši. Tablet je k mání za 299 dolarů, tedy cca 7200 Kč.Úvodní foto: ChuwiKomentáře