Tablet Chuwi Hi8 umí dualboot

Tablety |

Tablety Chuwi již jiste není třeba představovat. Poslední novinka tohoto jména se jmenuje Chuwi Hi8 Air a jedná se o tablet s osmipalcovým dotykovým displejem a solidním hardwarem.

Tablet Chuwi Hi8 umí dualbootTablety Chuwi již jiste není třeba představovat. Poslední novinka tohoto jména se jmenuje Chuwi Hi8 Air a jedná se o tablet s osmipalcovým dotykovým displejem a solidním hardwarem.

Jedná se o zařízení typu dual book, což znamená, že podporuje dva operační systémy. Prvním je Windows 10 a druhým Android 5.1. Škoda, že výrobce sáhl po tak starém androidu, už jsme u osmičky... Osmipalcový displej má rozlišení 1920 x 1200 pixelů a poměr stran 16:10. Uvnitř najdeme procesor Intel Cherry Trail Z8350 s taktem 1,44 GHz.

Díky funkci Turbo dosahuje procesor taktu až 1,92 GHz. Tělo tabletu je z hliníku, stejně jako rám kolem displeje. Již zmiňovaný displej je typu OGS s plnou laminací. Další specifikace zahrnují 2 GB operační paměti RAM a 32 GB místa pro data a microSD slot pro paměť. Baterie má kapacitu 4000 mAh. Tablet nabízí také Bluetooth 4.0, port microUSB a microHDMI.

Příslušenství je celkem bohaté, zahrnuje OTG kabel a Bluetooth klávesnici v ceně. Cena zatím nebyla oznámena, ale brzy se tak jistě stane.Úvodní foto: ChuwiKomentáře