Tablet Fujitsu Arrows Tab F-03G můžete s klidem vzít i do vany

Tablety |

Možná, že nejsilnější stránkou tabletu Fujitsu Arrows Tab F-03G je jeho odolnost vůči vodě a prachu. Klidně ho s sebou můžete brát do vany, nevadí mu ani pára. Sledovat film se sklenkou vína přímo v teplé vaně může být celkem fajn.

Tablet Fujitsu Arrows Tab F-03G můžete s klidem vzít i do vanyMožná, že nejsilnější stránkou tabletu Fujitsu Arrows Tab F-03G je jeho odolnost vůči vodě a prachu. Klidně ho s sebou můžete brát do vany, nevadí mu ani pára. Sledovat film se sklenkou vína přímo v teplé vaně může být celkem fajn.

Arrows Tab F-03G nabízí displej o velikosti 10,5 palce a funguje i když jsou na něm vodní kapky. Váží 425 gramů a na šířku má 8,5 mm. Možná, že pohodlnější by do vany byl o něco menší tablet, ale to si budeme muset počkat, zda Fujitsu něco vyrobí.

Ve vodotěsném těle se ukrývá procesor Qualcomm Snapdragon 810. Vpravo na displeji se nachází lišta ikon pro zapínání nejčastěji používaných aplikací, operačním systémem je Android 4.4.2. Uživatelé mají k dispozici až 64 GB vnitřní paměti, slot pro nano SIM kartu, GPS a baterii s kapacitou 7840 mAh.Úvodní foto: FujitsuKomentáře