Tablet hodný FBI: Amrel AT80B

Tablety |

O společnosti Amrel jste asi ještě nikdy neslyšeli, přitom vyrábí velmi zajímavé odolné a bezpečné tablety a telefony. Jeden z jejich tabletů, konkrétně model Flexpedient At80B, získal certifikaci od samotné FBI.

Tablet hodný FBI: Amrel AT80BO společnosti Amrel jste asi ještě nikdy neslyšeli, přitom vyrábí velmi zajímavé odolné a bezpečné tablety a telefony. Jeden z jejich tabletů, konkrétně model Flexpedient At80B, získal certifikaci od samotné FBI.

Jedná se o odolný tablet s biometrickou technologií, který zřejmě nebude možné si jen tak volně zakoupit. Model AT80B je kompatibilní s CJSI Next Generation Identification System Image Quality Specifications. O úrovni jeho zabezpečení hovoří i fakt, že má přístup k databázím FBI Next Gen Identification. Otisky prstů jsou snímány skrze technologii Sherlock – integrovaný biometrický modul, který využívá senzor na bázi světla.

Odolný není pouze tablet, ale také senzor pro snímání otisků prstů. Nepotřebuje tolik energie jako jiné typy a dokáže snímat obrázky v kvalitě FAP-45. Z fotografií je vidět, že tablet není žádné ořezávátko a komerční tablety v ochranných krytech se s ním nemohou jen tak měřit. Amrel AT80B je adaptovaný pro standardy MIL-STD 810G i IP97. Specifikace zahrnují operační systém Android 4.3 Jelly Bean, osmipalcový displej, kamery s rozlišením 5 megapixelů, a také Bluetooth a GPS.Úvodní foto: AmrelKomentáře