Tablet Jide Remix Pro v hořčíku

Tablety |

Tablet Jide Remix je zajímavý hlavně tím, že na něm operační systém Android působí více jako desktopový než mobilní operační systém. Na veletrhu Computex 2016 byl představen jeho nástupce Jide Remix Pro.

Tablet Jide Remix Pro v hořčíkuTablet Jide Remix je zajímavý hlavně tím, že na něm operační systém Android působí více jako desktopový než mobilní operační systém. Na veletrhu Computex 2016 byl představen jeho nástupce Jide Remix Pro.

Jedná se o zařízení typu 2v1 s procesorem Qualcomm Snapdragon 652. I nadále se jedná o tablet s odpojitelnou klávesnicí, avšak tentokrát je vyroben z hořčíku. Verze Pro má 7 mm na tloušťku, váží 650 gramů a odpojitelná klávesnice obsahuje klávesu Remix, která funguje stejně jako klávesa Windows ve... Windows. Displej tabletu s úhlopříčkou 12 palců má rozlišení 2K.

Kromě Snapdragonu 652 mají uživatelé k dispozici 3 GB operační paměti, Bluetooth 4.1, duální WiFi, MU-MIMO a 4G LTE připojení k internetu. Fotografie a videa je možné zaznamenávat pomocí kamery s rozlišením 8 megapixelů na zadní straně. Nechybí plnohodnotné USB, USB C pro nabíjení a operační systém Remix OS 3.0, který vychází z Androidu 6.0.1 Marshmallow. Cena zatím nebyla oznámena.Úvodní foto: Jide Ultra RemixKomentáře