Tablet Motorola Moto Tab s příslušenstvím

Tablety |

Společnost Motorola delší dobu tvrdila, že nechce vyrábět vlastní tablety, protože by lezly do zelí Lenovu. Proč totéž neplatí pro telefony, to nevíme, každopádně přinášíme informace o tabletu Motorola.

Tablet Motorola Moto Tab s příslušenstvímSpolečnost Motorola delší dobu tvrdila, že nechce vyrábět vlastní tablety, protože by lezly do zelí Lenovu. Proč totéž neplatí pro telefony, to nevíme, každopádně přinášíme informace o tabletu Motorola.

Novinka se jmenuje Moto Tab, má desetipalcový displej a bude se prodávat od 17.11. za 300 dolarů. Tablet má Full HD displej, procesor Qualcomm Snapdragon 625, 2 GB operační paměti RAM a 32 GB místa pro data. Nechybí microSD slot pro další paměť a baterie s kapacitou 7000 mAh.

Moto Tab je vybaven reproduktory, čtečkou otisků prstů a konektorem USB C. K tabletu bude možné přikoupit tzv. productivity pack – bluetooth klávesnici či obal. K dostání bude také Home Assistant pack, což je reproduktor s duálním mikrofonem a inteligentním asistentem. Pokud vám tablet přijde poněkud povědomý, je to tím, že se jedná o převlečený tablet Lenovo Tab 4 Plus 10.1.Úvodní foto: MotorolaKomentáře