Tablet Mozilla Focus New Tab F1 se systémem Firefox OS

Tablety |

Na veletrhu CES 2014 představila Mozilla svůj první vlastní talbet s operačním systémem Firefox OS. Nyní pro vás máme také nějaké specifikace.

Tablet Mozilla Focus New Tab F1 se systémem Firefox OSNa veletrhu CES 2014 představila Mozilla svůj první vlastní talbet s operačním systémem Firefox OS. Nyní pro vás máme také nějaké specifikace.

Mozilla tabletJe možné, že se jedná pouze o vzorový, referenční tablet, na kterém bude Mozilla později stavět, i tak se jedná o docela zajímavé hodnoty. Zařízení se jmenuje Focus New Tab F1 a jedná se o tablet vybavený pouze Wi-Fi připojením. Uvnitř tepe čtyřjádrový procesor Cortex A7 s taktem 1 GHz. Grafickým čipem je PowerVR SGX544MP2 spolu se 2 GB operační paměti a 16 GB místa pro aplikace jde o slušně vybavený tablet.

Displej tabletu má deset palců a je typu IPS. Disponuje rozlišením 1280 x 800 pixelů a podporuj multidotykové vládání. Focus New Tab F1 je vybaven dvěma kamerami, přední se dvěma a zadní s pěti megapixely. Nechybí microSD slot, GPS, bluetooth, gyroskop a baterie s kapacitou 7000 mAh. Pokud vám nesedí Android, nelíbí se vám iOS a nechcete linux ani Windows, potom možná právě pro vás bude Firefox OS.Úvodní foto: MozillaKomentáře