Tablet pro seniory grandPad

Tablety |

Telefony pro seniory není třeba představovat, a tak si dnes ukážeme jeden seniorský tablet. Jmenuje se grandPad a možná, že v době, kdy je 14 % světové populace starší 65 let, má šanci se ujmout. Ne všichni si rozumí s malými ikonkami a záplavou aplikací.

Tablet pro seniory grandPadTelefony pro seniory není třeba představovat, a tak si dnes ukážeme jeden seniorský tablet. Jmenuje se grandPad a možná, že v době, kdy je 14 % světové populace starší 65 let, má šanci se ujmout. Ne všichni si rozumí s malými ikonkami a záplavou aplikací.

Tablet grandPad je vybaven osmipalcovým displejem, podporuje 4G LTE internet i WiFi. Zařízení je zatím dostupné pouze u sítě Verizon, ale je možné, že se brzy rozšíří k dalším poskytovatelům. Tablet nabízí jednoduché aplikace pro volání, posílaní emailů, hraní her a kontrolování počasí. Velmi jednoduché je také pořizování a posílání fotografií a videohovory.

To vše bez složitých nastavení, hesel a dalších věcí, které nejsou zapotřebí. Tablet je vybaven SOS tlačítkem a dá se pořídit za 786 dolarů nebo 75 dolarů měsíčně.Úvodní foto: grandPadKomentáře