Tablet Ramos i11 s Full HD displejem a procesorem Intel Core M

Tablety |

Společnost Ramos, která vyrábí hlavně tablety a telefony, připravuje tablet Ramos i11, jehož specifikace a fotografie dnes unikly na internet. Podle všeho půjde o zařízení s procesorem Intel Core M a kovovým tělem.

Tablet Ramos i11 s Full HD displejem a procesorem Intel Core MSpolečnost Ramos, která vyrábí hlavně tablety a telefony, připravuje tablet Ramos i11, jehož specifikace a fotografie dnes unikly na internet. Podle všeho půjde o zařízení s procesorem Intel Core M a kovovým tělem.

K dostání bude v černé nebo stříbrné barvě. Zaujalo nás zvláštní uživatelské rozhraní, které je podle všeho součástí operačního systému Windows 8.1. Operačním systémem si nejme 100 % jisti, vzhledem k tomu, že s tak velkou mírou změn systému Windows jsme se ještě nikde nesetkali. Možná, že půjde spíše o Android. Displej by měl být jedenáctipalcový s Full HD rozlišením, možná dokonce Retina rozlišením.

Očekáváme také 2 GB operační paměti RAM, nejméně 16 GB vnitřní paměti a microSD slot. Vzhledem k velikosti tabletu by také baterie měla nabízet odpovídající výdrž, snad tomu tak bude. Vzhledem k tomu, že jde o Ramos a nikoli Apple, měla by se cena pohybovat někde kolem 300 – 400 dolarů, což by bylo prima.Úvodní foto: RamosKomentáře