Tablet s projektorem: Lenovo Yoga Tab 3

Tablety |

Společnost Lenovo představila novou generaci multimediálního tabletu Yoga se zabudovaným projektorem. Lenovo Yoga Tab 3 Pro si zachoval charakteristický vzhled i čtyři režimy použití, oproti minulému modelu ale přichází s projektorem, který dokáže promítat obraz o úhlopříčce až 70 palců.

Tablet s projektorem: Lenovo Yoga Tab 3Společnost Lenovo představila novou generaci multimediálního tabletu Yoga se zabudovaným projektorem. Lenovo Yoga Tab 3 Pro si zachoval charakteristický vzhled i čtyři režimy použití, oproti minulému modelu ale přichází s projektorem, který dokáže promítat obraz o úhlopříčce až 70 palců.

Lenovo Yoga Tab 3 Pro je vybaven 10,1palcovým QHD (2560 x 1600). Displej a tělo tabletu jsou také odolné proti stříkající vodě nebo náhodnému polití. Yoga Tab 3 Pro je sestaven z kombinace prvotřídního hliníku a imitace kůže při zachování velmi tenkého profilu.

Nejdůležitějším prvkem tohoto tabletu je však jeho vestavěný projektor. Oproti předcházející generaci má Lenovo Yoga Tab 3 Pro projektor integrovaný v otočném pantu a díky tomu mají uživatelé možnost otáčet projektor až o 180°. Promítaný obraz doplňuje čtveřice předních reproduktorů JBL s technologií Dolby Atmos.

O výkon tabletu se stará čtyřjádrový procesor Intel Atom x5 spolu s 2 GB RAM a nejnovější verzí operačního systému Android. Baterie tabletu je zabudována v integrovaném otočném pantu, který je spojen se stojánkem a umožňuje čtyři způsoby použití Podrž, Postav, Polož a Pověs. Baterie by měla vydržet až 18 hodin.

Lenovo Yoga Tab 3 Pro také disponuje dvěma fotoaparáty, předním 5Mpx s pevným ohniskem a zadním 13Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením. Dostatek prostoru pro filmy, pořízené fotografie nebo jiná data poskytne vnitřní 32GB úložiště, které je navíc možné rozšířit až o dalších 128 GB pomocí microSD karty. Díky vnitřnímu slotu pro micro SIM kartu a podpoře vysokorychlostního připojení LTE (4G) se navíc uživatelé mohou spojit se svými přáteli a rodinou prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Tablet Lenovo Yoga Tab 3 Pro bude na našem trhu dostupný od začátku prosince za 16 999 Kč – což je dost peněz. Možná, že by se za ně dalo koupit lepší projektor a srovnatelný tablet bez projektoru. Pokud potřebujete 2v1, možná je to výrobek pro vás.Úvodní foto: LenonoKomentáře