Tablet Samsung Galaxy Book konečně dostupný, zatím jen v USA

Tablety |

Největší rival pro tablet Surface bude brzy k mání. Samsung představil tablet Galaxy Book během MWC 2017 a nyní je konečně možné si ho objednat.

Tablet Samsung Galaxy Book konečně dostupný, zatím jen v USANejvětší rival pro tablet Surface bude brzy k mání. Samsung představil tablet Galaxy Book během MWC 2017 a nyní je konečně možné si ho objednat.

Zařízení se bude prodávat ve dvou provedeních s displeji o velikosti 10,6 a 12 palců. Každý tablet bude vybaven dotykovým perem S Pen a klávesnicí. Verze většího tabletu s LTE anténou se bude prodávat za 1300 dolarů, menší tablet s WiFi bude stát 630 dolarů.

Co se specifikací týče, nezůstává větší z dvojice tabletu Surface nic dlužen. Kromě Super AMOLED displeje s rozlišením 2160 x 1440 pixelů, až 8 GB paměti RAM a 256 GB místa na SSD disku, nabízí také procesory Intel Core i5 sedmé generace, kamery s rozlišením 13 a 5 megapixelů a baterii, která by na jedno nabití měla zvládnout až 11 hodin. Tablet podporuje rychlé nabíjení a dva typy konektoru USB C. Pokud jste v USA, můžete si tablet objednat již dnes, v Evropě si ještě budeme must chvilku počkat.Úvodní foto: SamsungKomentáře